Obavijest o završnoj konferenciji projekta InteRiV – „Internacionalizacija studija Morskog ribarstva i Vojnog pomorstva na Sveučilištu u Splitu“

Završna konferencija projekta InteRiV – „Internacionalizacija studija Morskog ribarstva i Vojnog pomorstva na Sveučilištu u Splitu“ – UP.03.1.1.02.0046, održat će se u ponedjeljak, 11. listopada, u 13:30 sati u amfiteatru A02 Zgrade tri fakulteta, Ruđera Boškovića 33.

Prijavitelj/korisnik projekta je Sveučilište u Splitu s partnerima Pomorskim fakultetom u Splitu, Filozofskim fakultetom u Splitu i Sveučilišnom knjižnicom u Splitu. Ukupna vrijednost projekta je 1.750.274,03 kune, a provodi se od 12. listopada 2018. godine. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Zbog epidemioloških razloga, zainteresirane za dolazak na konferenciju molimo da se jave na mail nikola.bejo@unist.hr.

Foto: Hrvatsko vojno učilište