Poziv na završnu radionicu projekta CAAT na Fakultetu građevinarstva arhitekture i geodezije

Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije u Splitu, u suradnji sa Fakultetom elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje i Prirodoslovno-matematičkim fakultetom Sveučilišta u Splitu, te Institutom za oceanografiju i ribarstvo Split, organizira završnu radionicu projekta CAAT koja će biti održana u utorak, 28. studenog 2023. godine s početkom u 09:00 sati u Amfiteatru Fakulteta građevinarstva, arhitekture i geodezije (Matice hrvatske 15, Split).

Projekt CAAT (Eng. Coastal Autopurification Assessment Technology) - Razvoj tehnologije za procjenu autopurifikacijskih sposobnosti priobalnih voda (KK.01.1.1.04.0064) započeo je 20. studenog 2019. godine, a završava 30. studenog 2023. godine.

Ukupna vrijednost projekta iznosi 949.863,29 EUR-a, a sufinancirala ga je Europska unija bespovratnim sredstvima iz Europskih strukturnih i investicijskih fondova u financijskom razdoblju 2014.-2020., u iznosu od 800.891,65 EUR-a.

Radionica se održava povodom završetka projekta CAAT, usmjerenog primjeni fundamentalnih znanstvenih istraživanja iz područja oceanografskog i atmosferskog modeliranja, te fizikalnih procesa toka i pronosa zagađenja u vodnim resursima kao i razvoju inovativnih rješenja za monitoring, te prognozu utjecaja zagađenja na priobalne vode.

Molimo Vas, Vaše sudjelovanje prijavite putem sljedećeg obrasca: https://forms.gle/Cp2AMrsLVkd4Sdqx6

Više informacija o projektu možete saznati na www.caat-project.com

Pozivnica u prilogu

Projekt je sufinancirala Europska unija bespovratnim sredstvima iz Europskih strukturnih i investicijskih fondova u financijskom razdoblju 2014.-2020.

Vezani dokumenti