Potpisan Sporazum o suradnji Sveučilišta u Splitu i Hrvatske kontrole zračne plovidbe

Rektor Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Dragan Ljutić i direktor društva Hrvatska kontrola zračne plovidbe d.o.o. Vlado Bagarić potpisali su danas Sporazum o suradnji. Time će se omogućiti suradnja ovih dviju ustanova na projektima istraživanja, razvoja i obrazovanja iz područja djelatnosti UNIST-a koji mogu značajno pridonijeti uspješnosti ostvarenja razvojin planova HKZP-a. Također, surađivat će se i na projektima modernizacije tehničkih sustava zračne plovidbe HKZP-a, a koji mogu pridonijeti istraživačkim, razvojnim i obrazovnim procesima UNIST-a te na ostalim aktivnostima koje će biti od uzajamne koristit.