KBF Split za sve studente UNIST-a organizira predavanje na temu izazova mentalnog zdravlja kod mladih kojeg će održati Ana Milović Pereža, socijalna pedagoginja. Predavanje će se održati 30. studenog s početkom u 12 sati na KBF-u

Sadržaj predavanja:
Što je to mentalno zdravlje?
Koji su to rizični i zaštitni čimbenici za mentalno zdravlje mladih?
Kako uočiti kod sebe i kod drugih probleme i na koji način reagirati?
Kada treba potražiti stručnu pomoć?
Primjeri iz prakse

Svi studenti Sveučilišta u Splitu su dobrodošli!

O predavačici: Ana Milović Pereža, socijalna je pedagoginja, zaposlena na Općinskom sudu gdje na Kaznenom odjelu za mladež svakodnevno radi s počiniteljima kaznenih djela u dobi od 14 do 23 godine i djecom i mladima žrtvama kaznenih djela. Prethodno profesionalno iskustvo uključuje rad u Centru za socijalnu skrb u Splitu i Domu za odgoj djece i mladeži Split u području maloljetničke delikvencije. Trenutno je na završnoj godini edukacije za dječjeg i adolescentnog psihoteraputa pri Institutu D.O.M. u Zagrebu.