Javni natječaj za studente – izrada vizualnog identiteta brenda “Ja, istražujem!”

Sveučilište u Splitu raspisuje studentski javni natječaj za izradu vizualnog identiteta projekta „Reconnect science with the blue society“, akronim Blue-connect.

Sveučilište u Splitu je koordinator projekta koji okuplja 9 partnera s područja Jadranske Hrvatske, a kojemu je glavni cilj popularizacija znanosti. Ovim natječajem cilj nam je razviti identitet za krovni brend naziva „Ja, istražujem!“ koji objedinjuje sve projektne aktivnosti kako bismo ostvarili osobniji pristup i prepoznatljivost projekta među primarnom ciljnom skupinom djecom i mladima, ali i široj javnosti.

Natječaj je otvoren isključivo studentima Umjetničke akademije Sveučilišta u Splitu i Akademije primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci.

Studenti zainteresirani za sudjelovanje u natječaju trebaju poslati:

• Tekstualno obrazloženje ideje i koncepta za vizualni identitet,
  • Prijedlog idejnog rješenja vizualnog identiteta i glavnih vizualnih elemenata te njihovih odnosa,
  • Prijedlog sistema ili sustava brenda (npr. Ja, kemijam!; Ja, računam!...),
  • Nekoliko različitih primjera primjena identiteta (najmanje 5 primjera),
  • Opis rješavanja i izvođenja posebnih motiva.

Rok prijave prijedloga:

Sveučilište u Splitu poziva zainteresirane studente da prijave svoje prijedloge na javni poziv najkasnije do ponedjeljka 11. srpnja 2022.

Prijaviti se mogu studenti kao pojedinačni autori ili autorski tim studenata.

Prijave poslati u pdf dokumentu putem e-pošte na blueconnect@unist.hr. U slučaju slanja većih dokumenata koristiti We transfer.

Više informacija u priloženim dokumentima:

- Tekst natječaja

- Opći uvjeti

- Projektni zadatak

Za dodatna pitanja vezana uz Natječaj možete se obratiti na mail: blueconnect@unist.hr, najkasnije 7 dana od dana objave Natječaja.

Vezani dokumenti